1909 Supreme Protect

 • 1909 Supreme Protect

  Kaina 959
  Likutis: 5 vnt.
  Į krepšelį 

  Stipraus poveikio „De Luxe“ serijos impregnantas

  Gamintojas
  Vokietija
  Prekės ženklas
  Collonil
 • Gaminio aprašymas:

  Stipraus poveikio „De Luxe“ serijos impregnantas. Šis purškiklis skirtas naudoti švelnios lygios odos, zomšo, veliūro, nubuko, tekstilės gaminių bei įvairioms minėtų medžiagų kombinacijų pradiniam apsauginio sluoksnio sukūrimui ir priežiūrai. Puikiai įsigeria į gaminį bei ilgą laiko tarpą patikimai apsaugo avalynę, drabužius, rankines ir kitokius odinius aksesuarus nuo drėgmės, purvo ir gaminio spalvos išblukimo. Nepalieka dėmių dėl sniego, vandens ir druskos poveikio.
  Dėka unikalios sudėties purškiklio naudojimas suteikia gaminiui savybes dėl kurių prie gaminio sunkiai „prilimpa“ purvas, žymiai prailgina gaminio tarnavimo laiką.
  Atgaivina bei suintensyvina gaminio spalvą. Gaminio naudojimas išlaiko odos savybes „kvėpuoti“.
  Talpa: 200 ml
  Spalva: Neutrali
  Kilmės šalis: Vokietija
  Kaip naudoti:
  Prieš naudojimą balionėlį pakratykite. Naudojant purškiklį pirmą kartą, reikia daug kartų apdoroti gaminį purškiklio emulsija. Ant gaminio purškite iš maždaug 20 cm atstumo, ant švaraus paviršiaus, purškiant venkite nutekėjimo ir lašų atsiradimo.
  Leiskite išpurkštai emulsijai įsigerti į gaminį ir visiškai išdžiūti. Nepoliruokite kol apipurkštas gaminys visiškai neišdžiūvo! Išdžiūvus gaminiui nupoliruokite, zomšą ar pan. medžiagą švelniai pašiauškite specialia servetėle ar tam skirtu šepetuku. Panaudojus purškiklį, rekomenduojama naudoti Collonil kremą, skirtą priežiūrai ir gaminio maitinimui. Reguliarus šio purškiklio vartojimas sustiprins apsauginį poveikį ir pailgins jūsų gaminio tarnavimą.
  Įspėjimas. Saugoti nuo vaikų. Vengti priemonės patekimo į akis. Naudoti vėdinamoje patalpoje.