Active Gel

 • Active Gel

  Kaina 1299
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 

  Nėščiosioms, sergatiems diabetu, išilginei plokščiapėdystei, padikaulio skausmui mažinti

  Gamintojas
  Lenkija
  Prekės ženklas
  Kaps
 • Gėliniai vidpadžiai yra puikus sprendimas bet kokio tipo avalynei tinka sportinei, pramoginei, miesto ir laisvalaikio.

  Vidpadžiai rekomenduojami žmonėms, turintiems priekinės pėdos perkrovos sindromą, pasireiškiantį skausmų padikaulio kaulo galvučių srityje ir nuospaudomis ant pėdos pado, turintiems išilgine plokščiapėdystė, taip pat nėščioms moterims, žmonėms dirbantiems stovinti darbą.

  Vidpadžiai taip pat tinka diabetikų sergantiems žmonėms kuriems nebuvo diagnozuotas diabetinės pėdos sindromas ir žmonėms sergantiems reumatoidiniu artritu.

  Švelniai profiliuoti vidpadžiai pagaminti iš minkšto pėdai draugiško gelio, pasižyminčio puikiomis elastingumo savybėmis, padengti aukštos kokybės medžiagą.

  Vidpadžių savybės:

  • Izoliuoją atatranką nuo ketaus paviršiaus
  • sumažinti pėdų skausmą ir nuovargį
  • prisitaiko prie pados formos, padidindami jų atramos paviršių
  • sumažinti pėdos spaudimą padikaulio galvų srityje apsaugo jautrias priekinės pėdos vietas, ypač padikaulio kaulų galvutės, kurios yra ypač veikiamos per didelės apkrovos.

  Vidpadžiams panaudotas trimatės struktūros megztas audinys, išlaikantis oro sluoksnį ir leidžiantis nuo pėdos paviršiaus nutekėti drėgmės perteklių.

  Vidpadžius galima prižiūrėti nuplaunant su muilu ir nusausinti su šluoste nededant ant šilumos šaltinių.