Atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą
Labas,
Nustebinote užsakymo vykdymo greičiu (į gerąją puse)!
Sėkmes!
Ačiū.
Vitalijus Kaunas
Toks lengvas, greitai įsigeria, patogu naudoti, tikrai užtenka žirnelio dydžio padengti ir jau matau kaip oda atsigauna)) Ačiū už labai greitą pristatymą ).
Vilena
Super klientu aptarnavimas! Siunta buvo pristatyta i pastomata greciau, nei per 24 valandas! Aciu uz superini servisa! Rekomenduoju visiems!!
Antanas Survila
Laba diena,
Labai geri padukai.Ačiū!
Grazina P
Esu labai patenkinta produktu, atnaujinau net 3 poras odinių batų! Buvo tikrai paprasta naudoti, dažai lengvai pasiskirsto ir atrodo itin natūraliai! Vieną porą batų dėviu jau porą mėnesių, laikosi gerai. Rekomenduoju
Monika Turčinavičienė
Ačiu už toki greita išsiuntima preke gavau viskas gerai Ačiū
Vaclovas Vitkus
Labas vakaras,
Norėjau labai padėkoti už greitą prekės pristatymą!
Iki kitų pirkimų!
Paulius Klangauskas
Viskas puiku ir labai greitas pristatymas. Dėkui ir iki sekančio karto!
Sonata
Produktai puikus, kokybiški, aprašymai tikslus. Pristatymas kaip numatyta, laiku. Puiku.
Ausvydas A
Ačiū. Labai operatyvus ir greitas pristatymas. Prekė atitiko lūkesčius.
Laima Akuceviciene
Prekės atvyko labai greitai. Jos tikrai kokybiškos. Tik gaila kad siuntų tarnybą pristatė flakonus su sulaužytais kamšteliais
Irma Valatkaitė
Laba diena. Siuntą gavau per 1.5 dienos nuo užsakymo. Dėkoju už greitą ir profesionalų pristatymą. Rekomenduoju.
Arnoldas Kuznecovas
Labai patiko greitas prekės pristatymas ir kilusių mažų nesklandumų sprendimas. Drąsiai rekomenduoju!
Mazena
Viskas puiku, greitai išsiunčiat, ačiū ir sekmės!
Mantas Pufas
Labai dėkoju, kad taip greitai išsprendėte mano neapsižiūrėjimą ir pakeitėte reikiama preke. Viskas įvyko taip sklandžiai. Dėkoju, tikrai grįšiu.
Rasa
Ačiū už puikų Jūsų darbą. Pigu ir greitai. Tikrai grįšiu.
Kęstutis
Esu labai patenkintas užsakymo vykdymo greitumu ir prekių kokybe
didelis Ačiū !!!
Saulius
Ačiū už kokybiškas prekes ir itin greitą pristatymą. Rekomenduoju!
Julija
Julija
Labas vakaras. Labai dėkinga už greita pristatymą ?. Labai patiko ir dažai, parduotuvėje baltu ne rasi ?. Ačiū-ačiū ???
--
Rita Sip(Umbrasaite)
Rita
Laba diena,
Ačiū už operatyvų užsakymo išpildymą ir greitą siuntos pristatymą į LP Express paštomatą.
Sėkmės!
Jūratė
Jūratė
Laba diena. Esu labai patenkinta šia el. parduotuve. Užsakymas atvyko greičiau nei tikėtasi, prekės kokybė nudžiugino. Labai ačiū.
Nering
Sveiki, Jūsų parduotuvėje avalynės priežiūros priemones perku ne pirmą kartą ir džiaugiuosi visų prekių, kurias esu užsisakiusi Jūsų šioje parduotuvėje, kokybe ir Jūsų operatyvumu jas išsiunčiant.
Nuoširdžiai dėkoju ir sėkmės Jums.
Pagarbiai
Dalia
Laba diena,teko užsisakyti ne kartą,tikrai labai likau patenkinta greitu pristatymu užsakytų prekių ir pačiomis prekėmis.
Ačiū kad esat,pirksiu dar ne kartą.
Irma
Siuntinuką gavau. Dėkoju už greitą aptarnavimą.
Loreta L
Loreta L
Labai ačiu už greitą aptarnavimą ir kokybiškas prekes?
Loreta
Sveiki,Labai geras aptarnavimas 10 iš 10 ačiū.
Pagarbiai Jonas.
Jonas
siuntinį pristatė labai greitai,siūlų kokybė gera, ačiū.
Vida
Vida
Sveiki. Dėkoju už greitai įvykdytą užsakymą. Sėkmės jums darbuose. Manai, kad dar naudosiuosi jūsų paslaugomis.?
Birutė

Ačiū, likau labai patenkinta, dabar batai, kaip nauji ?
Lina
Labai ačiū už greitą prekių pristatymą :)
Gražios Jums dienos!
Gintautas
Nuoširdžiai esu dėkinga Jūsų kolektyvui už puikų aptarnavimą.Labai greitai gavau savo užsakymą
Pirmą kartą užsakiau vidpadžius,kurie yra labai kokybiški,todėl užsakiau antrą kartą.Ačiū,sėkmės Jums.
Emilija
Labai džiaugiuosi atradusi Jus. Mano visa šeima ir tėveliai džiaugiamės, kad po darbo dienos mūsų pėdos neskauda ir visą dieną jaučiamės komfortiškai.
Nuoširdžiai tariame ačiū.
Oksana Skardžiuvienė
Carbon Pro tai superinė apsauga, išpurškiau savo sportbačius, ne tik kad vandenį ir purvą sulaikė, bet ir dulkės nelimpa :)
Valdas J.
1 - 33 iš 33
