Leather Penetrating Dye

 • Leather Penetrating Dye

  Kaina 459
  Likutis: 0 vnt.

  Dažai, tinkantys dirbtinei ir natūraliai odai

  Gamintojas
  Lenkija
  Prekės ženklas
  Kaps
 • Penetrating Dye – specialus dažiklis, skirtas profesionaliam naudojimui. Skirtas natūralios ir dirbtinės odos giluminiam dažymui. Netinka nubukui ir zomšui. Produktas giliai įsiskverbia į odos struktūrą ir suteikia odai sodrią spalvą. Net po ilgo laiko spalva nenubluks.

  Rekomendacijos, siekiant kokybiško rezultato: kruopščiai nuvalyti dažomos odos paviršių nuo dulkių bei visų nešvarumų. Gerai nuriebinti natūralios odos paviršių su preparatu KAPS Conditioner, dirbtinės odos paviršių su prepataru KAPS Preparer. Po valymo būtina palaukti kol paviršius visiškai išdžius. Prieš pradedant dažyti, pakratyti buteliuką, su teptuko pagalba išmaišyti dažus.

  Po kiekvieno dažymo palaukti kol visiškai išdžius. Jeigu reikia – uždėti antrą dažų sluoksnį.

  Atsargumo priemonės: neįkvėpti, nauduoti tik ventiliuojamose patalpose. Laikyti toli nuo ugnies. Kontakto su akimis atveju, praplauti jas gausiu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją, parodyti jam etiketę. Laikyti atokiai nuo vaikų. Toksiškas, valgyti netinka. Pakuotes ir produktą utilizuoti tik pavojingoms atliekoms skirtose vietose. Tiksliai laikytis naudojimo instrukcijos.

  Naudojimo instrukcija:
  1 etapas. Odos paruošimas atnaujinimui:

  Odos gaminiai: avalynė ir odos galanterija (tinka tik natūraliai lygiai, glotnaus paviršiaus odai). Kruopščiai nuvalyti dažomą paviršių nuo visų nešvarumų ir dulkių. Suvilgyti skudurėlį preparatu Kaps Prepare arba Kaps Conditioner ir išvalyti juo dažomos odos paviršių, pašalinant pastos bei kitų preparatų likučius.
  Sintetinės odos gaminiai: avalynė bei iš sintetinės odos pagaminta galanterija – kruopščiai nuvalyti dažomą paviršių nuo visų nešvarumų ir dulkių. Suvilgyti skudurėlį (nevartoti flanelės) preparatu KAPS Preparer arba alkoholio tirpalu ir kruopščiai pašalinti pastos bei kitų preparatų likučius.

  2 etapas. Odos atnaujinimas:

  1. Sumaišyti dažus buteliuke teptuko pagalba iki vientisos masės ir spalvos.
  2. Teptuko pagalba padažyti avalynės ar galanterijos elementų sujungimus ir sunkiai pasiekiamas vietas.
  3. Užtepti tolygiai dažus ant kempinės teptuko pagalba.
  4. Apvaliais judesiais įtrinti paviršių su kempine suvilgyta dažuose, ant kempinės turi būti reikiamas dažų kiekis.
  5. Po to, kai dažytas paviršius visiškai išdžius, ir Jūs matote, kad nepasiekėte reikiamo rezultato, galite uždėti antrą dažų sluoksnį.
  6. Po dažymo pabaigos gerai išplaukite kempinėlę ir teptuką po tekančiu vandeniu. Dažytą paviršių džiovinti kambario temperatūroje 24-48 valandas. Po išdžiūvimo dažai bus atsparūs vandeniui ir patvarūs.