Nano Complete

 • Nano Complete

  Kaina 659
  Likutis: 23 vnt.
  Į krepšelį 

  Valymo priemonė 3in1

  Gamintojas
  Vokietija
  Prekės ženklas
  Collonil
 • Gaminio aprašymas:
  Unikalios sudėties valomosios putos su nanodalelėmis. Sukuria trigubo poveikio efektą: apsaugo, valo bei padeda išsaugoti pradinę gaminio išvaizdą. Skirtas naudoti avalynei, drabužiams, rankinėms ir kitiems aksesuarams iš odos, zomšos, nubuko, tekstilės ir sintetinių medžiagų, įskaitant membranos, tokios kaip Gore-Tex ir Sympatex. Putose esančios nano dalelės gaminio paviršiuje susijungia viena su kita ir sukuria molekuliniame lygmenyje ilgalaikę apsauginę plėvelę nuo vandens ir purvo. Taip gaminys apsaugomas nuo neigiamo išorės poveikio. Gaminio paviršius tampa nelaidus vandeniui, pagerėja gaminio apsauga nuo mikro įbrėžimų, apsauginis sluoksnis neleidžia purvui, aliejui, riebalams prisitvirtinti prie gaminio paviršiaus ir į jį įsigerti. Priemonę paprasta naudoti, tampa daug paprasčiau gaminį prižiūrėti. Gaminio paviršius išlaiko savo pradines išvaizdos savybes (spalva, paviršiaus elastinės savybės), taip pat gaminys išsaugo savo pralaidumo savybes, t.y. kvėpuoja.
  Talpa: 200 ml
  Spalva: Neutrali
  Kilmės šalis: Vokietija

  Kaip naudoti:
  Su servetėlės pagalba nedidelį kiekį putų paskirstykite ant valomo paviršiaus. Vėliau lygią odą nupoliruokite, zomšą ir pan. medžiagas švelniai pašiauškite. Balionėlyje esanti medžiaga yra suslėgta. Užtenka medžiagą papurkšti kelias sekundes. Naudojant priemonę nerūkyti. Patiems priemonės neardyti ir nedeginti. Nenaudoti arti ugnies ar įkaitusio paviršiaus. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, neleisti balionėliui perkaisti virš 50 C.
  Įspėjimas.Venkite šios priemonės įkvėpimo. Tai gali būti kenksminga Jūsų sveikatai. Saugoti nuo vaikų. Vengti priemonės patekimo į akis. Naudoti vėdinamoje patalpoje.