Impregnantas Restore

 • Impregnantas Restore

  Kaina 447
  559 Sutaupykite 112
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 

  Spalvotas impregnantas nubukui, zomšui, atnaujina ir apsaugo Jūsų avalynę

 • Universalus purškiklis - impregnantas - skirtas priežiūrai ir apsaugai gaminiams iš zomšo, veliūro, nubuko, tekstilės. Skirtas drabužių, avalynės, rankinių, aksesurarų priežiūrai.
  Suteikia atsparumą drėgmei, nešvarumams ir riebalams. Išsaugo pirmines gaminio savybes bei pralaidumą orui. Atgaivina spalvos intensyvumą (išskyrus neutralią spalvą). Suteikia apsauginį sluoksnį nuo nešvarumų, lengva avalynę valyti. Apsaugo nuo sniego dėmių, druskos ir vandens.
  Talpa: 250 ml
  Kilmės šalis: Italija

  Kaip naudoti:
  Prieš naudojimą pakratykite. Naudojant purškiklį pirmą kartą, reikia kelis kartus apdoroti gaminį purškiklio emulsija. Ant gaminio purškite iš maždaug 20 cm atstumo, ant švaraus paviršiaus, purškiant venkite nutekėjimo ir lašų atsiradimo. Leiskite emulsijai į audinį įsigerti ir šiek tiek pradžiūti. Išpurkštą gaminį pavalykite specialia Collonil kempine ar servetėle, priklausomai nuo medžiagos tipo. Nepoliruokite odinių paviršių, kol visiškai neišdžiūvo. Panaudojus priemonę, rekomenduojama naudoti Collonil priemones, skirtas priežiūrai ir gaminio maitinimui.
  Reguliarus šios priemonės naudojimas sustiprins apsauginį poveikį ir ilgaamžiškumą.