Super Color Double

 • Super Color Double

  Kaina 729
  Likutis: 19 vnt.
  Į krepšelį 

  Dažai Super Color + paruošėjas prieš dažymą Preparer

  Gamintojas
  Lenkija
  Prekės ženklas
  Kaps
  Pristatymas
  Omniva nuo 2,15 iki 2,89 EUR (priklauso nuo krepšelio dydžio)
  LP-express nuo 2,07 iki 2,87 EUR
  Perkant prekių už daugiau nei 30 EUR - prekių pristatymas NEMOKAMAS
 • Talpa: 25 ml +25 ml
  Super Color + Preparer – specialūs dažai, skirti profesionaliam naudojimui. Skirta dirbtinei ir natūraliai odai. Netinka zomšui ir nubukui. Spalvoti dažai užmaskuoja mažus avalynės odos defektus, atsiradusius dėl įbrėžimų, tinka ir odos aksesuarams. Preparatas atsparus vandeniui, neskilinėja. Dažyta oda yra paruošta naudoti ne mažiau kaip po 24 valandų.

  Rekomendacijos, siekiant kokybiško rezultato: šepečiu kruopščiai pašalinti nuo dažomo paviršiaus visas dulkes bei nešvarumus. Visiškai nuriebinti dažomą paviršių su Kaps Conditioner arba Preparer, o dirbtinę odą tik su Preparer preparatu. Buteliuką gerai pakratyti. Tepti dažus kempinėle arba teptuku, prieš tai rekomenduojame išbandyti dažus nematomoje vietoje Po valymo, prieš pradedant dažyti paviršius turi būti išdžiūvęs. Būtina tiksliai laikytis naudojimo instrukcijos nurodymų.

  Naudojimo instrukcija:

  1 etapas. Odos paruošimas atnaujinimui:

  a) Odos gaminiai: avalynė ir odos galanterija (tinka tik natūraliai lygiai, glotnaus paviršiaus odai). Kruopščiai nuvalyti dažomą paviršių nuo visų nešvarumų ir dulkių. Suvilgyti skudurėlį preparatu Kaps Prepare arba Kaps Conditioner ir išvalyti juo odos paviršių, visiškai pašalinant pastos bei kitų preparatų likučius.
  b) Sintetinės odos gaminiai: avalynė bei iš sintetinės odos pagaminta galanterija. Kruopščiai nuvalyti dažomą paviršių nuo visų nešvarumų ir dulkių. Suvilgyti skudurelį (nevartoti flanelės) preparatu KAPS Preparer arba alkoholio tirpalu ir visiškai pašalinti pastos bei kitų preparatų likučius.

  2 etapas. Odos atnaujinimas:

  1. Išmaišyti dažus buteliuke teptuko pagalba iki vientisos masės ir spalvos.
  2. Teptuko pagalba padažyti dažomo paviršiaus elementų sujungimus ir sunkiai pasiekiamas vietas.
  3. Tolygiai užtepti dažus ant kempinės teptuko pagalba.
  4. Apvaliais judesiais švelniai įtrinti paviršių su kempine, suvilgyta reikiamu kiekiu dažų.
  5. Po to, kai dažytas paviršius visiškai išdžiūs, ir Jūs matote, kad nepasiekėte reikiamo rezultato, galite uždėti antrą dažų sluoksnį.
  6. Po dažymo pabaigos gerai išplaukite kempinėlę ir teptuką po tekančiu vandeniu. Dažytą gaminį džiovinkite kambario temperatūroje 24-48 valandas. Po išdžiūvimo dažai bus atsparūs vandeniui ir patvarūs trinimui.

  Įspėjimas: garų įkvėpimas gali sukelti mieguistumą bei galvos svaigimą. Laikyti toliau nuo ugnies. Kontakto su akimis atveju praplauti jas gausiu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Parodyti jam etiketę. Naudoti ventiliuojamose patalpose. Laikyti atokiai nuo vaikų. Preparatas valgyti netinka. Pakuotes ir produktą utilizuoti tik pavojingoms atliekoms skirtose vietose.