Super Color lygiai odai

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Nr-104
  Kaina 299
  399 Sutaupykite
  Likutis: 8 vnt.
  Į krepšelį 
  Buteliuko talpa
  25ml.
 • Super Color – specialūs dažai dirbtinei ir natūraliai odai. Taip pat tinka tekstilei.Netinka zomšui ir nubukui. Dažai tinka bet kokiai spalvai, net baltai ant juodos. Spalvoti dažai turi galimybę padengti mažiems avalynės odos defektams, atsiradusiems dėl įbrėžimų, ir netgi odos aksesuarams. Dažai atstato spalvą visam laikui, mažina batų pralaidumą vandeniui. Preparatas atsparus vandeniui, neskilinėja. Dažyta oda yra paruošta naudoti po 24 valandų.

  Taikymo būdas: šepečiu pašalinti nuo avalynės dulkes bei suteršimus. Nuriebinti dažomą paviršių su Kaps Conditioner arba Preparer, o dirbtinę odą tik su Preparer. Buteliuką pakratyti. Tepti dažus kempinėle arba teptuku, prieš tai pabandyti nematomoje vietoje.
  Įspėjimas: garų įkvėpimas gali sukelti mieguistumą bei galvos svaigimą. Laikyti toli nuo ugnies. Kontakto su akimis atveju praplauti jas gausiu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Parodyti jam etiketę. Taikyti ventiliuojamose vietose. Laikyti atokiai nuo vaikų. Preparatas valgyti netinka. Pakuotes ir produktą utilizuoti tik pavojingoms atliekoms skirtose vietose.
  Naudojimo būdas :Odos paruošimas atnaujinimui:

  a) Odos gaminiai: avalynė ir odos galanterija (natūrali lygi, glotnaus paviršiaus oda) -nuvalyti paviršių nuo suteršimų ir dulkių. Suvilgyti skudurėlį preparatu Kaps Prepare arba Kaps Conditioner ir išvalyti juo odos paviršių šalinant pastos bei kitų preparatų likučius;
  b) Sintetinės odos gaminiai: avalynė bei iš sintetinės odos pagaminta galanterija – nuvalyti paviršių nuo suteršimų ir dulkių. Suvilgyti skudurelį (nevartoti flanelės) preparatu KAPS Preparer arba alkoholio tirpalu ir pašalinti pastos bei kitų preparatų likučius;
  c) Avalynė bei gaminiai iš tekstiles – nuplauti su muilu ir vandeniu, palaukti kol išdžiūs. Suvilgyti skudurėlį preparatu Kaps Prepare arba Kaps Conditioner ir išvalyti.

  Odos atnaujinimas:

  1. Sumaišyti dažus buteliuke teptuko pagalba iki vientisos masės ir spalvos.
  2. Teptuko pagalba padažyti bato elementų sujungimus ir sunkiai pasiekiamas vietas.
  3. Užtepti dažus ant kempinės teptuko pagalba.
  4. Apvaliais judesiais įtrinti paviršių su kempine dažuose, pridedant ant kempinės reikiamą kiekį dažų.
  5. Po to, kai dažytas paviršius išdžius, ir Jūs matote, kad nepasiekėte reikiamo rezultato, galite uždėti antrą dažų sluoksnį.
  6. Po dažymo pabaigos gerai išplaukite kempinėlę ir teptuką po tekančiu vandeniu. Gaminį džiovinti kambario temperatūroje 24-48 valandas. Po išdžiūvimo dažai bus atsparūs vandeniui ir patvarūs trinimui.