Super Color lygiai odai

 • Super Color lygiai odai

  Kaina 462
  Likutis: 19 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lenkija
  Prekės ženklas
  Kaps
  Buteliuko talpa
  25ml.
  Pristatymas
  Omniva nuo 2,15 iki 2,89 EUR (priklauso nuo krepšelio dydžio)
  LP-express nuo 2,07 iki 2,87 EUR
  Perkant prekių už daugiau nei 30 EUR - prekių pristatymas NEMOKAMAS
 • Super Color – specialūs dažai dirbtinei ir natūraliai odai, skirti profesionaliam naudojimui. Netinka zomšui ir nubukui. Spalvoti dažai gali padengti mažus avalynės odos defektus, atsiradusius dėl įbrėžimų, tinka ir odos aksesuarams.  Preparatas atsparus vandeniui, neskilinėja. Dažyta oda yra tinkama naudoti ne anksčiau kaip po 24 valandų.

  Rekomendacijos, siekiant kokybiško rezultato. Svarbu tinkamai paruošti dažomą paviršių. Šepečiu pašalinti nuo dažomo paviršiaus dulkes bei visus nešvarumus. Nuriebinti dažomą paviršių su Kaps Conditioner arba Preparer, o dirbtinę odą tik su Preparer. Prieš naudojant buteliuką reikia pakratyti. Tepti dažus kempinėle arba teptuku. Siekiant išvengti nepageidaujamos reakcijos, prieš tai rekomenduojame dažus išbandyti nematomoje vietoje. Atliekant dažymą svarbu tiksliai laikytis nurodytos instrukcijos.

  Įspėjimas: garų įkvėpimas gali sukelti mieguistumą bei galvos svaigimą. Laikyti toli nuo ugnies. Kontakto su akimis atveju praplauti jas gausiu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Parodyti jam etiketę. Dažyti tik ventiliuojamose patalpose. Laikyti atokiai nuo vaikų. Preparatas valgyti netinka. Pakuotes ir produktą utilizuoti tik pavojingoms atliekoms skirtose vietose.

  Naudojimo instrukcija:

  1 etapas. Odos paruošimas atnaujinimui:

  a) Odos gaminiai: avalynė ir odos galanterija (tinka tik natūraliai lygiai, glotnaus paviršiaus odai). Nuvalyti dažomą paviršių nuo visų nešvarumų ir dulkių. Suvilgyti skudurėlį preparatu Kaps Prepare arba Kaps Conditioner ir kruopščiai išvalyti juo odos paviršių šalinant pastos bei kitų preparatų likučius.
  b) Sintetinės odos gaminiai: avalynė bei iš sintetinės odos pagaminta galanterija. Nuvalyti dažomą paviršių nuo visų nešvarumų ir dulkių. Suvilgyti skudurėlį (nevartoti flanelės) preparatu KAPS Preparer arba alkoholio tirpalu ir pašalinti pastos bei kitų preparatų likučius.

  1. Sumaišyti dažus buteliuke teptuko pagalba iki vientisos masės ir spalvos.
  2. Teptuko pagalba padažyti bato elementų sujungimus ir sunkiai pasiekiamas vietas.
  3. Užtepti dažus ant kempinės teptuko pagalba.
  4. Apvaliais judesiais tolygiai įtrinti paviršių su dažais suvilgyta kempine, ant kempinės turi būti tik reikiamas kiekis dažų.
  5. Po to, kai dažytas paviršius visiškai išdžius, ir Jūs matote, kad nepasiekėte reikiamo rezultato, galite uždėti antrą dažų sluoksnį.
  6. Po dažymo pabaigos gerai išplaukite kempinėlę ir teptuką po tekančiu vandeniu. Gaminį džiovinti kambario temperatūroje 24-48 valandas. Po išdžiūvimo dažai bus atsparūs vandeniui ir patvarūs trinimui.