Nanopro

 • Nanopro

  Kaina 759
  Likutis: 23 vnt.
  Į krepšelį 

  Nano apsauga su nano dalelėmis

  Gamintojas
  Vokietija
  Prekės ženklas
  Collonil
 • Nanopro - inovatyvus impregnantas NanoPro, pagamintas nanotechnologijų pagrindu. Skirtas avalynės, drabužių ir aksesuarų iš lygios odos, zomšos, nubuko, veliūro, tekstilės ir membranos apsaugai. Purškiklio emulsijoje esančios nano dalelės tolygiai pasiskirsto po visą išpurkštą gaminio paviršių, taip sukurdamos apsauginę plėvelę. Dėka unikalių ingredientų, kuriuose esantis pluoštas neleidžia vandens lašams ir purvui susijungti, išpurkšti odiniai ir tekstiliniai paviršiai įgyja atsparumą vandeniui bei purvui.
  Gaminys nepraranda savo išvaizdos, nepasikeičia jo struktūra, išlaido savo buvusias pralaidumo savybes, t.y. gali ir toliau „kvėpuoti“.

  • Reguliarus šios priemonės vartojimas leis Jūsų gaminiui kuo ilgiau išsaugoti reprezentacinę išvaizdą.

  Spalva: Neutrali
  Kilmės šalis: Vokietija

  Kaip naudoti:
  Prieš naudojimą balionėlį pakratykite. Naudojant purškiklį pirmą kartą, reikia daug kartų apdoroti gaminį purškiklio emulsija. Ant gaminio purškite iš maždaug 20 cm atstumo, ant švaraus paviršiaus, purškiant venkite nutekėjimo ir lašų atsiradimo. Leiskite emulsijai į audinį įsigerti ir šiek tiek pradžiūti. Išpurkštą gaminį pavalykite specialia Collonil kempine ar servetėle, priklausomai nuo medžiagos tipo. Nepoliruokite odinių paviršių, kol visiškai neišdžiūvo. Panaudojus valomąsias putas, rekomenduojama naudoti Collonil priemones, skirtas priežiūrai ir gaminio maitinimui. Reguliarus šios priemonės vartojimas sustiprins apsauginį poveikį ir pailgins jūsų gaminio tarnavimą.
  Įspėjimas.Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Naudoti vėdinamoje patalpoje.